sobota, 20 grudnia 2014

Zakupy, nie tylko przedświąteczne

Lubicie zakupy? Ja przyznaję całkiem szczerze, że niezbyt. A szczególnie te przedświąteczne, w towarzystwie tłumów, nieszczególnie mnie cieszą. 


Skorzystałam ostatnio z darmowej dostawy w nowym internetowym sklepie sun.sklep.pl. Dodatkowo, po zarejestrowaniu się, otrzymujemy 10% zniżki na pierwsze zakupy, a przy subskrypcji newslettera dodatkowe zniżki na kolejne zakupy. Sklep również wspiera fundację VIVA! przekazując 5% na ich akcje.
Warto skorzystać, polecam.
Oto moje zakupy:
Z takich ciekawszych rzeczy, które zakupiłam to:

1. Chrupki jaglane i chrupki ryżowe-  w standardowym sklepie widziałam jedynie kukurydziane. Skład chrupek jaglanych: mąka kukurydziana, mąka jaglana.

2. Makarony: makaron amarantusowy nitki
Makaron amarantusowy mix- fajny skład: mąka pszenna, mąka amarantusowa, szpinak, papryka, kurkuma


3.Olej kokosowy Coco Farm; w fajnej cenie był! Oleju kokosowego używamy w kuchni, ale również jako kosmetyk do masażu (maluszka w szczególności), a także jako ochrona twarzy przed zimnem i wiatrem.
       Uwaga! Jeszcze przed świętami małe rozdanie na fanpage'u Wegebobo; do zdobycia taki właśnie oto olej! Obserwujcie!

4. Ziarno amarantusa- mielę w młynku i używam w pieczeniu ciast, robieniu placków, naleśników zastępując nim część mąki (generalnie możemy nim zastąpić 10% potrzebnej mąki)

5. Czubryca czerwona- mieszanka przypraw na bazie cząbru górskiego, nadaje fajny smak potrawom.

6. Wino bez alkoholu. Coś dla matki karmiącej! Wino poddane pełnej dealkoholizacji, zachowując tym samym wszystkie aromaty i smak. Wypróbuję w święta :)


7.Soda oczyszczona 1 kg, używamy zarówno w kuchni przy wypiekach, ale w szczególności jako środek czystości. Szkoda, że w sklepie nie można zakupić również kwasku cytrynowego na kilogramy.

7.Książka "Mamo, tato- dlaczego nie jemy zwierząt"- o niej więcej wkrótce


8. Kalendarz charytatywny Fundacji Viva! Kupujemy co roku, cudowne zdjęcia zwierząt. Polecam!A jeżeli już musimy to zakupy robimy jeszcze tak :)

Spokojnych przygotowań w miłej atmosferze, pamiętajmy co jest w tym wszystkim najważniejsze! :)

p.s.1 To nie jest promocja sklepu, chcę się z Wami podzielić ciekawymi zakupami po prostu, a że sklep przy okazji fajny, to polecam. :)

p.s.2 Nadal poszukuję sklepu, w którym znajdę zarówno szeroką gamę produktów spożywczych jak i naturalną "chemię" i kosmetyki. Polecacie jakiś sklep?

1 komentarz:

  1. Polecam kosmetyki ava http://www.ava-laboratorium.pl/ naturalne i przystępne ceny ;)

    OdpowiedzUsuń